Program


h.ml.t

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2026. május 11. hétfő, 19:00

Ajánlatunk


Rostand Cyrano-jából Martin Crimp brit drámaíró írt szabad adaptációt, amelynek ősbemutatóját James McAvoy-jal a főszerepben a londoni Playhouse Theatre-ben tartották 2019-ben. A többszörös díjnyertes előadást Jamie Lloyd rendezte. Ezt a feldolgozást a magyar közönség először a Budaörsi Latinovits Színház előadásában láthatja.

Az Egy diktátor születése egyszerű történet egy alkotóról, aki fokozatosan rájön a világ működésére, és felismeri benne a saját szerepét. Galló Ernő lenyűgöző alakításában egyszerre elevenedik meg az önnön helyét kereső szorongó kisember és a félelmetes zsarnok csírája, aki szép lassan bevezet minket egy igen sötét mesébe. Rajtunk múlik, hogy követjük-e.

Monodráma Yannis Ritsos verse alapján, rendezte és feldolgozta Enke Fezollari. Az előadás 2025 szeptember-októberben készült és bemutatták a Sharjah Book Expón 2025 novemberében. Ritsos írása alapján egy mitológiai lényt, a Philoctetest követi. Témái az elszigeteltség, a magány és a tűrőképesség.

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!